Autodesk Fusion 360 için Xometry Eklentisi

Autodesk Fusion 360 için Xometry uygulaması, size doğrudan tasarım yaptığınız yazılım üzerinde anında teklif, teslim süresi ve tasarım geri bildirimi sunmak üzere Türkiye’deki kullanıcılar için kullanıma sunuldu.

Autodesk Fusion 360 için Xometry Eklentisi nedir?

Autodesk Fusion 360 tüm ürün geliştirme sürecini desteklemek için endüstriyel ve mekanik tasarım, simülasyon, işbirliği ve işleme odaklanan araçlara sahip bulut tabanlı 3D CAD, CAM, CAE ve PCB platformudur; Xometry’nin CAD entegrasyon eklentisi, mühendislerin ve tasarımcıların özel olarak üretilmiş parçaları kolayca satın almalarına ve herhangi bir tasarım seçiminin bütçelerine ve ürün geliştirme süreci planlaması üzerindeki etkisini görmelerine olanak tanır. Favori ek özelliklerimiz:

  • Entegre Autodesk işlevleri sayesinde genişletilmiş üretilebilirlik için tasarım geri bildirimi
  • Eklenti için dört farklı dil desteği: İngilizce, Almanca, Fransızca, İtalyanca, Türkçe
  • Aynı anda birden fazla parçanın tekliflendirilmesi

Autodesk Fusion 360 için Xometry CAD Eklentisinin Avantajları

Sorunsuz Fiyat Teklifi

Sorunsuz Fiyat Teklifi

Gelişmiş makine öğrenimi algoritmalarıyla desteklenen Xometry Anlık Fiyat Motoru parçalarınızı doğrudan, tek bir entegre CAD ortamında anında fiyatlandırarak tasarım kararlarınızın maliyete etkisini değerlendirmenizi sağlar.

Uygulama İçi Tasarım Geri Bildirimi

Uygulama İçi Tasarım Geri Bildirimi

Xometry’nin Autodesk Fusion 360 eklentisi, üretim için tasarım (DFM) geri bildirimini doğrudan Xometry eklentisinde görüntüleyerek, tasarım optimizasyonunda size zaman kazandırır. Fusion 360 sayesinde gerçek zamanlı geri bildirime dayalı olarak tasarımınızın özelliklerini tekrar düzenleyebilirsiniz.

Avrupa ve Türkiye Pazarına Uygun

Avrupa ve Türkiye Pazarına Uygun

Xometry’nin Autodesk Fusion 360 Eklentisi İngilizce, Almanca, Fransızca, İtalyanca ve Türkçe olarak beş dilde kullanılabilir. Bunun yanında arayüzü, Avrupa sistemi ve fiyat tabanına dayanmaktadır.

Autodesk Fusion 360 için Xometry Eklentisini indirin

Autodesk uygulama mağazasını ziyaret edin

CAD ortamında anında fiyatlandırma ve tasarım geri bildirimi alın.

Xometry için Fusion 360 Eklentisi Nasıl Kurulur?

Windows 64 veya Mac OS üzerinde “Xometry Instant Quote App” uygulamasını indirmek için çevrimiçi uygulama mağazasını veya Autodesk Fusion 360 içindeki uygulama mağazasını ziyaret edin. Yüklendikten sonra, CAD tasarımınızla birlikte fiyat teklifi almak için “Eklentiler” bölümündeki “Xometry” seçeneğine tıklayabilirsiniz.

Fusion 360 eklentisi ile anında fiyat teklifi nasıl alınır?

Fiyat teklifi almak için bölgenizi seçin, analiz etmek istediğiniz bileşene tıklayın ve fiyatı kontrol edin.

Parça analiz edildikten sonra işleminizi, malzemenizi ve miktarınızı değiştirebilirsiniz. 3D baskı, CNC işleme, sac metal şekillendirme ve silikon kalıplama başta olmak üzere çeşitli üretim süreçleri arasından seçim yapın.

DfM geri bildirimi nasıl çalışıyor?

Tasarımınızı Xometry Fusion 360 eklentisi ile yüklediğinizde, Xometry’nin Anlık Fiyat teknolojisi kullanılarak parça geometrisinize dayalı otomatik DfM geri bildirimi alırsınız.

Tüm üretilebilirlik kontrollerini geçen ve bütçenize ve teslim sürenize uyan bir tasarıma ulaştığınızda, Xometry Anlık Fiyat Motoruna geçerek teklifinizi tamamlayabilirsiniz.

Xometry Nasıl Çalışır?

Talebe özel üretim kabiliyetlerimiz ve ışık hızında çalışan teklif motorumuz hakkında daha fazla bilgi edinin.

Autodesk Fusion 360 için Xometry Eklentisini indirin

Autodesk uygulama mağazasını ziyaret edin

CAD ortamında anında fiyatlandırma ve tasarım geri bildirimi alın.

Xometry Bülteni

Üretim İpuçları ve Son Gelişmelerden Haberdar Olmak için Kayıt Olun: