Robotik ve Otomasyon Endüstrisi

Geniş üretici ağımız ve yapay zeka destekli üretim tedarik platformumuz ile Robotik&Otomasyon sektöründeki ürün geliştiren şirketlerin üretim süreçlerinde hız ve verimlilik sağlıyoruz. Anında fiyatlandırma, üretilebilirlik analizleri ve sipariş takip sistemi ile dijitalleşmiş bir deneyim sunuyoruz.

Üretiminize Hız Katın

Geleceği oluşturacak robotik teknolojileri, Endüstri 4.0 ve beraberinde getirdiği birçok kavram ile kavramsal bir noktadan daha gerçek bir yere konumlandı. Karanlık fabrika robotları, insansı robotlar, ürün teslimat robotları, deniz ve hava robotları gibi farklı alanlarda kullanıcı ihtiyaçlarını çözecek birçok gerçekçi robot sistemleri geliştirildi. Robotik sektöründeki firmalar yazılım ve otomasyon süreçlerine odaklanırken, donanımlarının üretim tedarik süreçlerini Xometry Türkiye olarak biz tek bir platform üzerinden çözüyoruz.

Xometry Türkiye ile modelleriniz için anında üretilebilirlik analizi yaptırabilirsiniz. Platform üzerinden farklı teknoloji ve malzemeler için fiyat alabilir, karşılaştırma yapabilirsiniz. Platforma kayıtlı geniş üretici ağından modellerinizi üretmeye en uygun tedarikçi ile eşleşebilir, üretime en hızlı yoldan geçebilirsiniz.

Prototipten az adetli seri üretime kadar tüm aşamalarda üretimlerinizi tek bir platform üzerinden yöneterek farklı teknoloji ve malzemelere erişim sağlarsınız. Tüm süreç boyunca sipariş takip sistemi ile tüm süreci online olarak takip edebilir, yardıma ihtiyacınız olduğunda uzman mühendis ekibimizden destek alabilirsiniz.

Bu Endüstrideki Uygulamalarımız

Gövde Aksamları
Bağlantı Elemanları
Dış Giydirme Sacları
Plastik Aksesuarlar
Şeffaf Parçalar
Mekanik Ve Kimyasal Dayanımlı Plastik Parçalar
Hassas Dişli Ve Ekipmanları

Online Parça Üretim Süreci

Modelinizi Yükleyin
1
Modelinizi Yükleyin

Anlık Fiyat Motoruna modellerinizi yükledikten kısa bir süre sonra ekranda ayrıntılı bir maliyet tahmini ve üretilebilirlik analizi belirir.

Sipariş Detaylarını Girin
2
Sipariş Detaylarını Girin

İhtiyacınız olan üretim teknolojisini seçin. Metal ve plastik onlarca malzeme, gelişmiş yüzey işlemleri ve dilediğiniz tolerans aralıklarıyla üretime başlayın.

Parça Siparişinizi Oluşturun
3
Parça Siparişinizi Oluşturun

Üretim için gerekli tüm detayları belirtin ve ödeme yöntemini seçerek siparişi onaylayın.  Tasarımınız, Xometry mühendisleri tarafından incelenerek doğru üreticiyle eşleştirilir.

Parçalarınızı Teslim Alın
4
Parçalarınızı Teslim Alın

Kısa bir süre içerisinde parçalarınız kalite kontrolden geçerek adresinize gönderilir. Sipariş panelinden kargo süreçlerini takip edin.

Bu Endüstride Neden Xometry Türkiye?

Satış Mühendisi Desteği

Satış Mühendisi Desteği

Tridi’nin üretim konusunda uzman mühendisleri projeniz için tercih ettiğiniz üretim yöntemine göre üretilebilirlik analizi desteği verir, maliyet düşürme önerileri sunar, tedarik süreci boyunca üretimlerinizi kontrol eder ve talep edildiğinde üretiminizin aşaması konusunda sizleri bilgilendirir.

Hızlı Üretime Geçin

Hızlı Üretime Geçin

Tridi’nin üretim partner ağı sayesinde üretimde her daim kapasiteye erişirsiniz. Böylece ister 1 adet isterseniz 100.000 adet parça ürettirecek olun, her uygulama hacminde vakit kaybetmeden üretime geçin.

Yüksek Hassasiyet Toleransları ile Düşük Hacimli Üretim

Yüksek Hassasiyet Toleransları ile Düşük Hacimli Üretim

CNC işleme ve endüstriyel 3D baskı yöntemlerimiz sayesinde az adetlerdeki siparişlerinizde dahi yüksek hassasiyet toleranslarına sahip parçalarınızı ürettirebilirsiniz.

Bu Endüstride Nasıl Şirketlerle Çalışıyoruz?

Endüstriyel ve Kolaboratif Robot Üreticileri
İnsansı Robot Üreticileri
Ticari Robot Üreticileri
Askeri Robot Üreticileri
Sosyal ve Eğlence Robotu Üreticileri

Xometry, Robotik ve Otomasyon Endüstrisi için Parça Tedarikinde Uzman

Ağımız
+2,000 partner
Parçalar
Parçalar
Xometry'yi Deneyin ve CAD Dosyalarınızı Yükleyin

Yüklenen tüm dosyalar gizli ve güvendedir.

Xometry Bülteni

Üretim İpuçları ve Son Gelişmelerden Haberdar Olmak için Kayıt Olun: