Enerji Sektörü için Talebe Özel Üretim

Enerji Sektörüne Özel Prototipler ve Üretim Parçaları

  • CNC işleme, 3D baskı ve sac metal şekillendirme de dahil olmak üzere 16’dan fazla üretim prosesi
  • 10.000 yüksek nitelikli tedarikçiden oluşan dünya çapında üretim ağı
  • CMM ve İlk Ürün Muayene Raporu (FAIR) gibi kapsamlı denetim raporları sunarak düzenleyici standartlara uygunluğu sağlıyoruz
  • Üretim süreçlerimiz ISO 9001:2015 sertifikasyon standartlarına uygundur

Talebe Özel Üretim ile Enerji Sektöründeki Bileşenlerinizin Üretimini Hızlandırın

Enerji sektörünün benzersiz taleplerini karşılamaya odaklanan Xometry, operasyonlarını geliştirmek ve teknolojik gelişmelere ayak uydurmak isteyen şirketler için stratejik bir ortak haline geldi.

Xometry’nin kaliteye olan bağlılığı ve dünya çapında 10.000’den fazla üretim partnerinden oluşan geniş ağı, enerji şirketlerinin çok çeşitli üretim kabiliyetlerine ve kapasitesine erişimini sağlıyor.

İster yenilenebilir enerji sistemleri için karmaşık bileşenlerin üretimi, isterse doğal kaynaklardan enerji elde edilmesinde kullanılan dayanıklı mekanik parçaların imalatı olsun, Xometry’nin platformu enerji sektörünün farklı ihtiyaçlarını karşılayabilir. Anlık Fiyat Motorumuz, şirketlerin parçalarını yalnızca birkaç tıklamayla tedarik etmesine olanak sağlar.

Endüstriyel 3D baskı, CNC işleme, sac metal şekillendirme hizmetleri ve enjeksiyon kalıplama gibi gelişmiş teknolojilerden yararlanarak enerji şirketlerinin tedarik zincirlerini optimize etmelerine ve kritik bileşenlerin geliştirilmesini hızlandırmalarına olanak sağlar. Bu da teslim sürelerini azaltır ve daha çevik ve duyarlı bir üretim ekosistemini destekler.

Enerji Sektöründeki Uygulamalarımız

Yüksek hassasiyetli toleranslara sahip bileşenlerin son kullanıcıya yönelik üretimi
Onarım veya değiştirme için talebe özel, küçük ölçekli üretim çalışmaları
İmalat kalıpları, kılavuzlar, bağlantı parçaları ve taşıyıcı çerçevelerin (şasiler) hızlı üretimi
Özel kalıp ve fikstür üretimi
Metal ve plastik 3D baskı prosesleri ile hızlı prototipleme
CNC dik işlem ve torna teknolojileri ile hızlı prototipleme
Kontrol mastarları üretimi

Neden Bir Üretim Ortağı Olarak Xometry'yi Seçmelisiniz?

Tüm Üretim İhtiyaçlarınız için Tek Platform

Tüm Üretim İhtiyaçlarınız için Tek Platform

Xometry, yüksek hacimli parça üretimi için CNC işleme, sac metal şekillendirme, 3D baskı, enjeksiyon kalıplama ve basınçlı döküm hizmetleri de dahil olmak üzere 16’dan fazla üretim prosesinin yer aldığı tek platformlu bir çözüm içeriyor. Xometry, petrol ve gaz endüstrisindeki bileşenler, rüzgar türbini kuleleri ve şebeke ölçeğindeki güneş enerjisi projeleri için çelik ve paslanmaz çelik de dahil olmak üzere geniş bir yelpazede malzeme sunmaktadır. Ayrıca zorlu ortamlar için Inconel 718, hafif sondaj ekipmanları ve güneş enerjisi yapıları için alüminyum alaşımları ve hassas uygulamalar için Peek ve Acetal/POM gibi malzemeler ve daha birçok özel malzeme ile hizmet verir, bu sayede enerji sektörü için kapsamlı çözümler sunar.

Anlık Fiyat Motoru

Anlık Fiyat Motoru

Sadece 3D tasarım dosyanızı yükleyin, üretim seçeneklerinizi seçin, fiyat ve teslim süreleri içeren anlık teklifinizi alın ve yalnızca birkaç tıklamayla siparişinizi verin. Tek bir teklifle birden fazla tasarım dosyasını aynı anda ekleyebilir ve her bir parça için gerekli spesifikasyonları seçebilirsiniz. Xometry; proje yönetimi, üretim operasyonu, kalite kontrol ve lojistik aşamalarını yöneterek proje sürelerinin kısaltılmasına olanak sağlar. 

Sınırsız Seçenekler

Sınırsız Seçenekler

Binlerce olası malzeme, ardıl işlem, ısıl işlem prosedürü, tolerans ve sertifika kombinasyonu arasından dilediğinizi seçin. Xometry, talebe özel bir üretim deneyimi için 16 üretim prosesi, 100’den fazla malzeme (metal ve plastik) ve özel alternatifler sunar. Ağımızdaki üreticiler aynı zamanda hassas toleranslara sahip parçalar da üretebilmektedir ve üretim partnerlerimiz ISO 9001:2015 sertifikalıdır.

Özel Ardıl İşlem Hizmetleri

Özel Ardıl İşlem Hizmetleri

Xometry, geniş ardıl işlem seçenekleri (eloksal, polisaj, kumlama, toz boya, temperleme vb.) yanı sıra özel alternatifler de sunar. Bu yüzey opsiyonları ile; estetik, ısı direnci, korozyon direnci, mukavemet vb. özellikler iyileştirebilir.

Dişli Parçalar

Dişli Parçalar

Xometry, enerji sektörü için hayati önem taşıyan dişli parçaların üretiminde uzmanlaşmıştır ve temel bileşenlerin üretiminde hassasiyet ve kaliteyi sağlamak için farklı üretim proseslerinden yararlanır.

Gelişmiş Prototipleme Hizmetleri

Gelişmiş Prototipleme Hizmetleri

Xometry olarak verimli prototipleme süreçlerinin hem zaman hem de maliyet açısından öneminin farkındayız. Eklemeli imalat teknolojisinden yararlanarak prototipleme sürecini kolaylaştırıyor ve aynı zamanda kritik sektörlerde maliyetlerin azaltılmasına yardımcı oluyoruz. Anlık Fiyat Motorumuz, en iyi teknik alternatifleri kolayca araştırmanıza olanak sağlar. Tavsiyeye mi ihtiyacınız var? Uzman satış ekibimiz ve mühendislerimiz, tasarım aşaması da dahil olmak üzere tüm üretim süreci boyunca yardım etmeye ve projenizi desteklemeye hazırdır. 

Kurum İçi Kalite Kontrol

Kurum İçi Kalite Kontrol

Üretim Partneri Ağımızın, kurum içi Proje Mühendisliği Ekibimizin ve Xometry Kalite Kontrol Laboratuvarının kusursuz işbirliği, Xometry Kalite Kontrolü kapsamında her parçayı titizlikle üretip göndermemize olanak sağlar.

Enerji Endüstrisine Yönelik Üretim Prosesleri

Xometry, Enerji Sektörü için Parça Üretiminde Uzman

Ağımız
+2,000 partner
Parçalar
+1M üretilen parça
Xometry'yi Deneyin ve CAD Dosyalarınızı Yükleyin

Yüklenen tüm dosyalar gizli ve güvendedir.

Xometry Bülteni

Üretim İpuçları ve Son Gelişmelerden Haberdar Olmak için Kayıt Olun: