Otomotiv Endüstrisi

Xometry Türkiye sayesinde tedarik zinciri esnekliğinin avantajları ile üretim hizmeti alın. Otomotiv sektöründe ihtiyaç duyduğunuz parçalarınız için geniş ve nitelikli üretim partner ağımız ile üretim hizmetlerinde tam kapasite sağlıyoruz.

Üretiminize Hız Katın

Geleneksel ulaşım araçlarımız değişmeye başladı. Otomotiv sektörü artık mobilite kavramıyla bütünleşik anılıyor ve bizi A noktasından B noktasına ulaştırabilecek yepyeni ürün ve servisler oluşuyor. Ulaşım için yeni araçlar oluştukça otomotiv sektöründeki varolan oyuncular için kendi kulvarlarında inovasyon gerekliliği giderek artıyor. Yeni teknoloji dünyasında daha hızlı olabilmeniz ve değer yaratan teknolojilere odaklanabilmeniz için üretim tedarik süreçlerinizi tek bir platformdan sağlıyoruz.

Tek bir yerden çeşitli üretim teknolojilerine ve geniş malzeme seçeneklerine ulaşabilir; nitelikli tedarikçilerden oluşan partner ağımız ile tüm üretim ihtiyaçlarınızı doğru şekilde karşılayabilirsiniz. Anında teklif, sipariş takip sistemi ve çok daha fazlası ile üretim tedarik sürecinde dijital bir deneyim yaşayabilirsiniz.

Uzman mühendislerimizin üretim danışmanlığı ile projeleriniz için en doğru üretim yöntemini seçersiniz. Ayrıca geliştirdiğimiz yazılımlar ve uzman mühendislerimiz, tasarımlarınızı seçtiğiniz üretim yöntemine uygun hale getirmede ve maliyet düşürmede yardımcı olacak geri bildirimler verir.

Bu Endüstrideki Uygulamalarımız

Montaj Hattı Bileşenleri
Fikstürler
Şasi Prototipleri
Satış Sonrası Parçalar
Far Bileşenleri
Gösterge Panel Bileşenleri
Otomobil Panel Bileşenleri
Şeffaf Plastik Parçalar

Online Parça Üretim Süreci

Modelinizi Yükleyin
1
Modelinizi Yükleyin

Anlık Fiyat Motoruna modellerinizi yükledikten kısa bir süre sonra ekranda ayrıntılı bir maliyet tahmini ve üretilebilirlik analizi belirir.

Sipariş Detaylarını Girin
2
Sipariş Detaylarını Girin

İhtiyacınız olan üretim teknolojisini seçin. Metal ve plastik onlarca malzeme, gelişmiş yüzey işlemleri ve dilediğiniz tolerans aralıklarıyla üretime başlayın.

Parça Siparişinizi Oluşturun
3
Parça Siparişinizi Oluşturun

Üretim için gerekli tüm detayları belirtin ve ödeme yöntemini seçerek siparişi onaylayın.  Tasarımınız, Xometry mühendisleri tarafından incelenerek doğru üreticiyle eşleştirilir.

Parçalarınızı Teslim Alın
4
Parçalarınızı Teslim Alın

Kısa bir süre içerisinde parçalarınız kalite kontrolden geçerek adresinize gönderilir. Sipariş panelinden kargo süreçlerini takip edin.

Bu Endüstride Neden Xometry Türkiye?

Nitelikli Üretim Partner Ağı

Nitelikli Üretim Partner Ağı

Xometry Türkiye’nin geniş ve nitelikli partner ağı projeleriniz için her zaman en uygun üreticiye sahiptir. Projeleriniz hangi aşamada olursa olsun, üretim konusunda uzman ekibimiz ve yapay zeka altyapılı platformumuz, üretilecek modelinizin geometrisine, adedine ve malzemesine en uygun üretici ve üretim yöntemini sunar.

 

Hızlı Üretime Geçin

Hızlı Üretime Geçin

Xometry Türkiye’nin üretim partner ağı sayesinde üretimde her daim kapasiteye erişirsiniz. Böylece ister 1 adet isterseniz 100.000 adet parça ürettirecek olun, her uygulama hacminde vakit kaybetmeden üretime geçin.

 

Online Fiyatlandırma ve Süreç Takibi

Online Fiyatlandırma ve Süreç Takibi

Siparişlerinizi online olarak oluşturabilir, siparişlerinizin her aşamasını portal üzerinden takip edebilirsiniz. Her yeni adımda otomatik olarak bilgilendirilirsiniz.

 

 

Bu Endüstride Nasıl Şirketlerle Çalışıyoruz?

Otomotiv ve Yan Sanayi Üreticileri
Yedek Parça Üreticileri
Özel Tasarım Araç Üreticileri
Araç Montaj Tesisleri
Akıllı Ulaşım Teknoloji Firmaları
Otonom Sürüş Teknolojisi Şirketleri

Xometry, Otomotiv Endüstrisi için Parça Tedarikinde Uzman

Ağımız
+2,000 partner
Parçalar
Parçalar
Xometry'yi Deneyin ve CAD Dosyalarınızı Yükleyin

Yüklenen tüm dosyalar gizli ve güvendedir.

Xometry Bülteni

Üretim İpuçları ve Son Gelişmelerden Haberdar Olmak için Kayıt Olun: