Mühendislik Endüstrisi İçin Talebe Özel Üretim

Mühendislik Endüstrisine Özel Prototipler ve Üretim Parçaları

  • CNC işleme, 3D baskı ve sac metal şekillendirme de dahil olmak üzere 16’dan fazla üretim prosesi
  • Anlık fiyat teklifleriyle tasarım ve maliyet optimizasyonları
  • 3D baskı için 3 gün, CNC işleme/Sac metal için 10 günde hızlı teslimat
  • Deneyimli mühendislerden Üretim için Tasarım (DFM) geri bildirimleri

Talebe Özel Üretimle Mühendislik Projelerinizi Hızlandırın

Xometry, dikkatlice denetlenmiş üretim partnerlerinden oluşan dünyanın en büyük imalat ağına sahiptir; bu ağ, hızlı bir şekilde fiyat teklifleri almanıza ve talep üzerine özel parçalar tedarik etmenize olanak sağlayarak projelerinizde geliştirmeler yapmanıza ve testler gerçekleştirmenize izin verir. Bu nedenle binlerce tasarımcı ve mühendis, prototip ve üretim parçalarının tedarikinde Xometry’ye güveniyor.

  • Mühendislik ve tasarım ofisleriyle deneyim: Xometry, binlerce mühendisin ve ürün tasarımcısının müşterileri için parçalar üretmesine yardım etti.
  • Çeviklik: Tasarım sürecinin hangi aşamasında olursanız olun, Xometry size yardım edebilecek bir sürece sahiptir. Tüm üretim ihtiyaçlarınız için 15’ten fazla proses ve 100’den fazla malzeme ile çalışma imkanı sunuyoruz.
  • Anlık Fiyat Teklifleri: Xometry’nin Anlık Teklif Motorundan alınan teklifler, binlerce parçaya ilişkin geometrik analizleri ve fiyat geçmişini değerlendirir. Çeşitli tasarımların ve tasarım yinelemelerinin maliyetini birkaç saniye içinde karşılaştırabilirsiniz.
  • Pazara çıkış hızı: Mühendisler, Xometry’nin dijital platformunu kullanarak ürün tasarım döngülerini hızlandırabilir.

En İyi Mühendislik Uygulamaları

Az adetli üretim
Gelişmiş prototipleme
Pazar testleri

Neden Üretim Partneri olarak Xometry’yi Seçmeliyim?

Metal ve Plastik Parçalarınız için Tek Platform

Metal ve Plastik Parçalarınız için Tek Platform

Xometry; CNC işleme, sac metal şekillendirme ve 3D baskı hizmetleri dahil olmak üzere 15’ten fazla üretim prosesini tek bir platformda sunuyor. Yüksek hacimli parça üretimi için enjeksiyon kalıplama ve basınçlı döküm hizmetleri de sunuyoruz. Ayrıca platformda geniş bir metal (alüminyum, çelik ve paslanmaz çelik alaşımları) ve plastik (ABS, POM/Delrin, vb.) seçeneği mevcut. Ve elbette, Avrupa ve Türkiye’de 2.500 nitelikli tedarikçiden ve dünya çapında toplam 10.000 üreticiden oluşan ağımız sayesinde her zaman boş kapasiteye sahip doğru hizmet sağlayıcıyı buluyoruz.

Uzman Mühendislerden Proje Danışmanlık Hizmetleri

Uzman Mühendislerden Proje Danışmanlık Hizmetleri

Xometry, kurumsal tasarımcıların ve mühendislerin doğru üretim spesifikasyonlarını ve malzemelerini bulmalarına ve tasarımı optimize etmelerine yardım ederek proje maliyetlerini düşürmelerine imkan verir.

Anlık Fiyat Motoru

Anlık Fiyat Motoru

Sadece CAD dosyanızı yükleyin, üretim seçeneklerinizi seçin, anlık fiyat teklifi alın ve yalnızca birkaç tıklamayla siparişinizi verin. Tek bir teklife birden fazla tasarımı aynı anda ekleyebilir ve her parça için gerekli spesifikasyonları seçebilirsiniz. Anlık Teklif Motoru aynı zamanda farklı tasarım yinelemelerinin maliyetini karşılaştırmanıza da olanak tanır. Xometry; proje yönetimini, lojistiği ve nakliyeyi üstlenerek proje sürelerini %60’a kadar düşürebilir.

Sınırsız Seçenekler

Sınırsız Seçenekler

Binlerce olası malzeme, yüzey ardıl işlem, tolerans ve sertifika kombinasyonu arasından seçim yapın. Xometry, talebe özel bir üretim deneyimi sağlamak için 15’ten fazla üretim teknolojisi, 100’den fazla malzeme (metal ve plastik) ve isteğe özel başka alternatifler sunar.

Gelişmiş Prototipleme Süreci

Gelişmiş Prototipleme Süreci

Xometry olarak amaca uygun bir prototip oluşturmanın zaman ve para gerektirdiğini biliyoruz. Bu nedenle, projeniz için en iyi teknik alternatifleri yalnızca birkaç tıklamayla bulmanızı sağlamak amacıyla Anlık Fiyat Motorumuzu tasarladık. Seçtiğiniz ayarlara göre fiyat farkını anında göreceksiniz. Tavsiyeye mi ihtiyacınız var? Uzman satış ekibimiz ve mühendislerimiz, tasarım aşaması da dahil olmak üzere tüm üretim süreci boyunca yardım etmeye ve projenizi desteklemeye hazırdır.

Kurum İçi Kalite Kontrol

Kurum İçi Kalite Kontrol

Üretim Partneri Ağımızın, kurum içi Proje Mühendisliği Ekibimizin ve Xometry Kalite Kontrol Laboratuvarının kusursuz işbirliği, Xometry Kalite Kontrolü kapsamında her parçayı titizlikle üretip göndermemize olanak sağlar.

Mühendislik Sektörü Üretim Prosesleri

Xometry: Mühendisler için Parça Tedarikinde Uzman

Ağımız
+2,500 üretim partneri
Parçalar
+1M üretilen parça
Xometry'yi Deneyin ve CAD Dosyalarınızı Yükleyin

Yüklenen tüm dosyalar gizli ve güvendedir.

Xometry Bülteni

Üretim İpuçları ve Son Gelişmelerden Haberdar Olmak için Kayıt Olun: