Savunma Endüstrisi

Nitelikli ve geniş üretici partner ağımızın kapasitesi sayesinde savunma sektörü için ürün geliştiren firmaların projelerine en uygun tedarikçilerden hizmet almasını sağlıyoruz. Geniş üretim teknolojileri ve malzeme seçeneklerini tek bir platform üzerinden sunuyoruz.

Üretiminize Hız Katın

Gelişen malzeme ve üretim teknolojileri ile savunma alanında değişim sürekli hale geldi. Sürekli hızlanan teknolojik gelişmeler yeni ürün ve sistemlerin gelişiminin yanı sıra, sektöre yeni oyuncuların katılmasını sağladı. Xometry Türkiye
olarak savunma sanayindeki şirketlerin, Türkiye’nin nitelikli üreticilerine tek bir platform üzerinden ulaşarak geniş malzeme seçeneklerine erişmesini sağlıyoruz.

Xometry Türkiye ile üretilen her model çift kalite kontrol sürecinden geçer. Talep edilen tolerans ve beklentilerde ürünlerin teslimi yapılır. Xometry Türkiye’nin üretim konusunda uzman mühendisleri projeniz için tercih ettiğiniz üretim yöntemine göre üretilebilirlik analizi desteği verir, maliyet düşürme önerileri sunar, tedarik süreci boyunca üretimlerinizi kontrol eder ve talep edildiğinde üretiminizin aşaması konusunda sizleri bilgilendirir.

Tüm tedarikçilerimizle sıkı bir gizlilik sözleşmesine bağlıyız. Fiyatlandırmaları kendi bünyemiz içerisinde gerçekleştiriyor ve üretilecek parçaların verilerini yalnızca üretimi gerçekleştirecek tedarikçimizle paylaşıyoruz. Böylece fiyat teklifi sürecinde verilerinizi güvenli şekilde bünyemizde tutuyoruz.

Bu Endüstrideki Uygulamalarımız

Tasarım Doğrulama Prototipleri
Fonksiyonel Test Prototipleri
Bağlantı Bileşenleri
Ekipmanların Ön Seri Üretimleri
Bağlantı Elemanları
Mekanik Test Ve Doğrulama Üretimleri
İHA Ekipmanları
Yedek Parçalar
Elektronik Sistem Kutuları
Kompleks Geometrili Metal Parçalar

Online Parça Üretim Süreci

Modelinizi Yükleyin
1
Modelinizi Yükleyin

Anlık Fiyat Motoruna modellerinizi yükledikten kısa bir süre sonra ekranda ayrıntılı bir maliyet tahmini ve üretilebilirlik analizi belirir.

Sipariş Detaylarını Girin
2
Sipariş Detaylarını Girin

İhtiyacınız olan üretim teknolojisini seçin. Metal ve plastik onlarca malzeme, gelişmiş yüzey işlemleri ve dilediğiniz tolerans aralıklarıyla üretime başlayın.

Parça Siparişinizi Oluşturun
3
Parça Siparişinizi Oluşturun

Üretim için gerekli tüm detayları belirtin ve ödeme yöntemini seçerek siparişi onaylayın.  Tasarımınız, Xometry mühendisleri tarafından incelenerek doğru üreticiyle eşleştirilir.

Parçalarınızı Teslim Alın
4
Parçalarınızı Teslim Alın

Kısa bir süre içerisinde parçalarınız kalite kontrolden geçerek adresinize gönderilir. Sipariş panelinden kargo süreçlerini takip edin.

Bu Endüstride Neden Xometry Türkiye?

Online Fiyatlandırma ve Süreç Takibi

Online Fiyatlandırma ve Süreç Takibi

Siparişlerinizi online olarak oluşturabilir, siparişlerinizin her aşamasını portal üzerinden takip edebilirsiniz. Her yeni adımda otomatik olarak bilgilendirilirsiniz.

 

Malzeme Çeşitliliği

Malzeme Çeşitliliği

Üretim yöntemlerimiz kapsamında projenizde ihtiyaç duyduğunuz tüm malzemeleri sizlere sunuyoruz. Geniş malzeme yelpazemizden projenize en uygun malzemeleri seçebilir veya üretimde uzman mühendislerimizle projenizde ihtiyaç duyduğunuz özelliklere göre malzeme seçiminde size yardımcı olmalarını isteyebilirsiniz.

 

Yüksek Hassasiyet Toleransları ile Düşük Hacimli Üretim

Yüksek Hassasiyet Toleransları ile Düşük Hacimli Üretim

CNC işleme ve endüstriyel 3D baskı yöntemlerimiz sayesinde az adetlerdeki siparişlerinizde dahi yüksek hassasiyet toleranslarına sahip parçalarınızı ürettirebilirsiniz.

 

Bu Endüstride Nasıl Şirketlerle Çalışıyoruz?

Savunma Sanayi Tedarik ve Ar-Ge Projeleri
Radar ve Elektronik Sistem Geliştiricileri
Savunma Alanında Ürün Geliştiren Start-Uplar
Deniz Araçları Üreticileri
Silah Sistemleri Üreticileri
Kara Araçları Üreticileri

Xometry, Savunma Endüstrisi için Parça Tedarikinde Uzman

Ağımız
+2,000 partner
Parçalar
Parçalar
Xometry'yi Deneyin ve CAD Dosyalarınızı Yükleyin

Yüklenen tüm dosyalar gizli ve güvendedir.

Xometry Bülteni

Üretim İpuçları ve Son Gelişmelerden Haberdar Olmak için Kayıt Olun: