Elektronik endüstrisi için talep üzerine üretim

Elektronik Endüstrisi için Talep Üzerine Mekanik Parçalar

 • Tek noktadan 14 üretim teknolojisi sunan bir çevrimiçi mağaza
 • 110’dan fazla malzeme ve çeşitli yüzey kaplama seçenekleri
 • Anında fiyat almak için 7/24 kullanışabilen bir platform

Talep Üzerine Üretim ile Elektronik Ürün Geliştirme ve Üretim Sürecini Hızlandırın

Xometry, üretim kapasitesini dinamik olarak ölçeklendirmek ve tedarik zincirlerini kolaylaştırmak için çok sayıda teknoloji şirketiyle birlikte çalışıyor. Aşağıdakilere benzer kurumlar bize güveniyor:

 • Ağ bağlantı ekipmanı üreticileri
 • Bilgisayar çipi üreticileri
 • Yarı iletken tasarım ve üretim firmaları
 • Tüketici elektroniği cihaz üreticileri
 • IoT (Nesnelerin İnterneti) üreticileri
 • Tıbbi cihaz üreticileri
 • Telekomünikasyon

Önde gelen elektronik, yarı iletken, sensör ve Nesnelerin İnterneti (IoT) üreticileri; hızlı prototipleme, ürün testi, özel kalıplama ve özel tasarım üretimi için endüstriyel sınıf 3D baskı hizmetimiz, yüksek teknolojili CNC işleme hizmetimiz ve gelişmiş enjeksiyon kalıplama hizmetimiz gibi üretim yeteneklerimize güveniyor.

En Gözde Elektronik ve IoT Uygulamaları

Hızlı takımlama
Özel takımlar
Özel fikstürleme
Hızlı prototipleme
Muhafazalar
Düşük hacimli prototip

Modelinizi Yükleyin
1
Modelinizi Yükleyin

Anlık Fiyat Motoruna modellerinizi yükledikten kısa bir süre sonra ekranda ayrıntılı bir maliyet tahmini ve üretilebilirlik analizi belirir.

Sipariş Detaylarını Girin
2
Sipariş Detaylarını Girin

İhtiyacınız olan üretim teknolojisini seçin. Metal ve plastik onlarca malzeme, gelişmiş yüzey işlemleri ve dilediğiniz tolerans aralıklarıyla üretime başlayın.

Parça Siparişinizi Oluşturun
3
Parça Siparişinizi Oluşturun

Üretim için gerekli tüm detayları belirtin ve ödeme yöntemini seçerek siparişi onaylayın.  Tasarımınız, Xometry mühendisleri tarafından incelenerek doğru üreticiyle eşleştirilir.

Parçalarınızı Teslim Alın
4
Parçalarınızı Teslim Alın

Kısa bir süre içerisinde parçalarınız kalite kontrolden geçerek adresinize gönderilir. Sipariş panelinden kargo süreçlerini takip edin.

Üretim Ortağı Olarak Neden Xometry'yi Seçmelisiniz?

Metal ve Plastik Parçalar için Tek Noktadan Alışveriş

Metal ve Plastik Parçalar için Tek Noktadan Alışveriş

Xometry tek bir platformda CNC işleme, sac metal imalatı ve 3D baskı hizmetleri sunmaktadır. Çok çeşitli metaller (alüminyum, çelik ve paslanmaz çelik alaşımları) ve plastikler (ABS, POM/Delrin, vb.) de mevcuttur. Yüksek nitelikli 2.000 tedarikçiden oluşan ağımız sayesinde sizin için her daim boş kapasiteye sahip doğru sağlayıcıyı buluyoruz.

Anlık Fiyatlandırma Motoru

Anlık Fiyatlandırma Motoru

CAD dosyanızı yükleyin, üretim seçeneklerinizi belirleyin, anında fiyat teklifi alın, sadece birkaç tıklamayla sipariş verin. Tek bir teklifte aynı anda birden fazla tasarımı yükleyebilir ve her parça için gerekli özellikleri seçebilirsiniz. Xometry proje yönetimini, lojistiği ve sevkiyatı üstlenerek proje sürelerini %60’a kadar kısaltmanızı sağlar.

Sınırsız Seçenek Mevcut

Sınırsız Seçenek Mevcut

Binlerce olası malzeme, yüzey kaplaması, tolerans ve sertifika kombinasyonu arasından seçim yapın. Xometry, talep üzerine üretim deneyimi sağlamak için 14 üretim teknolojisi, 110’dan fazla malzeme (metaller ve plastikler) ve özel alternatifler sunar. Ayrıca, ağımız sıkı toleranslara sahip parçaları da üretebilir.

Özel Kaplama Seçenekleri

Özel Kaplama Seçenekleri

Xometry, özel alternatiflerin yanı sıra çok sayıda kaplama seçeneği (anotlama, parlatma, kumlama, toz kaplama, temperleme vb.) sunmaktadır. Bu kaplamalar estetiğin yanı sıra ısı direnci, korozyon direnci, mukavemet vb. gibi mekanik özellikleri iyileştirebilir.

Prototipleme Süreci İyileştirildi

Prototipleme Süreci İyileştirildi

Xometry olarak, uygun bir prototip oluşturmanın zaman ve para gerektirdiğini biliyoruz. Bu nedenle, projeniz için en iyi teknik alternatifleri sadece birkaç tıklamayla bulmanıza yardımcı olmak için Anlık Fiyatlandırma Motorumuzu tasarladık. Seçtiğiniz ayarlara göre fiyat farkını anında görebilirsiniz. Tavsiyeye mi ihtiyacınız var? Satış ekibimiz ve satış mühendislerimiz, tasarım aşaması da dahil olmak üzere tüm üretim süreci boyunca size yardımcı olabilir. .

Kurum İçi Kalite Kontrol

Kurum İçi Kalite Kontrol

Üretim Partneri Ağımız, şirket içi Uygulama Mühendisliği Ekibimiz ve Xometry Kalite Kontrol Laboratuvarımızın sorunsuz entegrasyonu, her parçayı Xometry Kalite Garantisi altında güvenle kargolamamızı sağlar.

Elektronik Endüstrisi İçin Üretim Süreçleri

3D Baskı
CNC İşleme
Enjeksiyon Kalıplama

Elektronik Yüzey Kaplama Seçenekleri

 • Eloksal: Parçaları aşınmadan korur, dayanıklılık sağlar ve parçaları iletken olmayan hale getirir.
 • Toz Kaplama: Yüzeylerin pürüzsüzlüğünü artırmak ve parçaları aşınmalara karşı dirençli hale getirmek için kullanılır. Toz kaplama renklendirme amacıyla da kullanılabilir.
 • Su verme ve tavlama: parçaların yüzey sertliğini artırmak ve parçaların kırılganlığını azaltmak için kullanılır.
 • Pasivasyon: parçayı aşınmadan korur.
 • Elektrokaplama: Bir metali başka bir metal tabakasıyla kaplayarak parlak bir görünüm ve paslanmayan bir metal yüzeyi sağlar.

Xometry, Elektronik Endüstrisi için Parça Tedarikinde Uzman

Ağımız
+2,000 partner
Parçalar
+1M üretilen parça
Xometry'yi Deneyin ve CAD Dosyalarınızı Yükleyin

Yüklenen tüm dosyalar gizli ve güvendedir.

Xometry Bülteni

Üretim İpuçları ve Son Gelişmelerden Haberdar Olmak için Kayıt Olun: