Dayanıklı Tüketici Ürünleri Endüstrisi

Dayanıklı Tüketici Ürünleri sektöründe kullanılacak parçalarınız için geniş ve niteklikli üretim partner ağımız ile üretim hizmetlerinde her daim tam kapasite sağlıyoruz. Hızlı üretime geçme imkanı ve üretim takip süreçleriyle firmalara dijitalleşmiş bir üretim tedarik deneyimi sunuyoruz.

Üretiminize Hız Katın

Her geçen gün değişen tüketici ihtiyaçları dayanıklı tüketici ürünleri pazarında büyük bir değişim yarattı. Satın alınan ürünün kullanım süresi kısalırken, teknoloji gelişimi hızlandıkça yeni ürün geliştirme yarışı da arttı. Biz Xometry Türkiye olarak bu farklılaşma yarışında daha hızlı olabilmeniz ve yenilik getiren teknolojilere odaklanabilmeniz için üretim tedarik süreçlerinizi tek bir platformdan sağlıyoruz.

Tek bir platformdan çeşitli üretim teknolojilerine ve geniş malzeme seçeneklerine ulaşabilir; nitelikli tedarikçilerden oluşan partner ağımız ile tüm üretim ihtiyaçlarınızı doğru şekilde karşılayabilirsiniz. Anında teklif, sipariş takip sistemi ve çok daha fazlası ile üretim tedarik sürecinde dijital bir deneyim yaşayabilirsiniz.

Uzman mühendislerimizin üretim danışmanlığı ile projeleriniz için en doğru üretim yöntemini seçersiniz. Ayrıca geliştirdiğimiz yazılımlar ve uzman mühendislerimiz tasarımlarınızı seçtiğiniz üretim yöntemine uygun hale getirmede ve maliyet düşürmede yardımcı olacak geri bildirimler verir.

Bu Endüstrideki Uygulamalarımız

Isıya Dayanıklı Endüstriyel Plastik Parçalar
Metal Veya Plastik Bağlantı Elemanları
Sızdırmaz Plastik Parça Ön Seri Üretimleri
Beyaz Eşya İç Aksam Plastik Parçaları
Tasarım Doğrulama Mock Up Üretimleri
Havalandırma Üniteleri Prototipleri
Muhafaza Kutuları
Şeffaf Plastik Aksamlar
Mikro Hassas İşleme Metal Parçalar

Online Parça Üretim Süreci

Modelinizi Yükleyin
1
Modelinizi Yükleyin

Anlık Fiyat Motoruna modellerinizi yükledikten kısa bir süre sonra ekranda ayrıntılı bir maliyet tahmini ve üretilebilirlik analizi belirir.

Sipariş Detaylarını Girin
2
Sipariş Detaylarını Girin

İhtiyacınız olan üretim teknolojisini seçin. Metal ve plastik onlarca malzeme, gelişmiş yüzey işlemleri ve dilediğiniz tolerans aralıklarıyla üretime başlayın.

Parça Siparişinizi Oluşturun
3
Parça Siparişinizi Oluşturun

Üretim için gerekli tüm detayları belirtin ve ödeme yöntemini seçerek siparişi onaylayın.  Tasarımınız, Xometry mühendisleri tarafından incelenerek doğru üreticiyle eşleştirilir.

Parçalarınızı Teslim Alın
4
Parçalarınızı Teslim Alın

Kısa bir süre içerisinde parçalarınız kalite kontrolden geçerek adresinize gönderilir. Sipariş panelinden kargo süreçlerini takip edin.

Bu Endüstride Neden Xometry Türkiye?

Hızlı Üretim Geçin

Hızlı Üretim Geçin

Xometry Türkiye’nin üretim partner ağı sayesinde üretimde her daim kapasiteye erişirsiniz. Böylece ister 1 adet isterseniz 100.000 adet parça ürettirecek olun, her uygulama hacminde vakit kaybetmeden üretime geçin.

Satış Mühendisi Desteği

Satış Mühendisi Desteği

Xometry Türkiye’nin üretim konusunda uzman mühendisleri projeniz için tercih ettiğiniz üretim teknolojisine göre üretilebilirlik analizi desteği verir, maliyet düşürme önerileri sunar, tedarik süreci boyunca üretimlerinizi kontrol eder ve talep edildiğinde üretiminizin aşaması konusunda sizleri bilgilendirir.

Malzeme Çeşitliliği

Malzeme Çeşitliliği

Üretim yöntemlerimiz kapsamında projenizde ihtiyaç duyduğunuz tüm Malzemeleri sizlere sunuyoruz. Geniş malzeme yelpazemizden projenize en uygun malzemeleri seçebilir veya üretimde uzman mühendislerimizle projenizde ihtiyaç duyduğunuz özelliklere göre Malzeme seçiminde size yardımcı olmalarını isteyebilirsiniz.

Bu Endüstride Nasıl Şirketlerle Çalışıyoruz?

Beyaz Eşya Üreticileri ve Yüklenicileri
Küçük Ev Aletleri Üreticileri
Dayanıklı Tüketici Ürünleri Geliştiren OEM/ODM Firmalar
Bilgisayar ve Komponent Üreticileri
Ev Aksesuar Gereçleri Üreticileri
Cep Telefonu ve Yan Sanayi Üreticileri

Xometry, Dayanıklı Tüketici Ürünleri Endüstrisi için Parça Tedarikinde Uzman

Ağımız
+2,000 partner
Parçalar
Parçalar
Xometry'yi Deneyin ve CAD Dosyalarınızı Yükleyin

Yüklenen tüm dosyalar gizli ve güvendedir.

Xometry Bülteni

Üretim İpuçları ve Son Gelişmelerden Haberdar Olmak için Kayıt Olun: