Medikal ve Dental Endüstrisi

Geniş üretim teknolojisi ve malzeme seçenekleri ile Medikal&Dental alanında ürün geliştiren firmalara dijitalleşmiş bir üretim tedarik deneyimi sunuyoruz.

Üretiminize Hız Katın

Teknolojinin gelişmesi ile Medikal&Dental sektöründeki yenilikler hızlandı. Özelleşmiş medikal cihazlardan, son kullanıcıya hizmet veren medikal donanımlara kadar birçok yeni ürün piyasaya çıktı ve çok daha fazlasının da önü açıldı. Xometry Türkiye
olarak yenilikçi ürünler geliştiren bu şirketlerin üretim tedarik süreçlerini tek bir platform üzerinden yürütmesin sağlıyoruz.

Xometry Türkiye ile modelleriniz için anında üretilebilirlik analizi görebilirsiniz. Platform üzerinden farklı teknoloji ve malzemeler için fiyat alabilir, karşılaştırma yapabilirsiniz. Platforma kayıtlı geniş üretici ağından modellerinizi üretmeye en uygun tedarik ile eşleşebilir, üretim aşamasına en hızlı yoldan geçebilirsiniz.

Prototip yapımından az adetli seri üretime kadar tüm aşamalarda üretimlerinizi tek bir platform üzerinden yöneterek farklı teknoloji ve malzemelere erişim sağlarsınız. Üretim sürecinin tamamını sipariş takip sistemi üzerinden takip edebilir, yardıma ihtiyacınız olduğunda uzman mühendis ekibimizden destek alabilirsiniz.

Bu Endüstrideki Uygulamalarımız

Klinik Eğitim Ve Cerrahi Ekipman Modelleri
Ameliyat Öncesi Prova Ekipmanları
Tibbi Üretim İçin Özel Takım Uçları
Tibbi Cihazlar İçin Parça Ve Koruyucu Kutular
Cerrahi Aletler Ve El Cihazları
İmplante Edilebilir Parçalar
Protez Ve Ortez Bileşenleri
Kişisel Koruyucu Donanımlar

Online Parça Üretim Süreci

Modelinizi Yükleyin
1
Modelinizi Yükleyin

Anlık Fiyat Motoruna modellerinizi yükledikten kısa bir süre sonra ekranda ayrıntılı bir maliyet tahmini ve üretilebilirlik analizi belirir.

Sipariş Detaylarını Girin
2
Sipariş Detaylarını Girin

İhtiyacınız olan üretim teknolojisini seçin. Metal ve plastik onlarca malzeme, gelişmiş yüzey işlemleri ve dilediğiniz tolerans aralıklarıyla üretime başlayın.

Parça Siparişinizi Oluşturun
3
Parça Siparişinizi Oluşturun

Üretim için gerekli tüm detayları belirtin ve ödeme yöntemini seçerek siparişi onaylayın.  Tasarımınız, Xometry mühendisleri tarafından incelenerek doğru üreticiyle eşleştirilir.

Parçalarınızı Teslim Alın
4
Parçalarınızı Teslim Alın

Kısa bir süre içerisinde parçalarınız kalite kontrolden geçerek adresinize gönderilir. Sipariş panelinden kargo süreçlerini takip edin.

Bu Endüstride Neden Xometry Türkiye?

Satış Mühendisi Desteği

Satış Mühendisi Desteği

Tridi’nin üretim konusunda uzman mühendisleri projeniz için tercih ettiğiniz üretim yöntemine göre üretilebilirlik analizi desteği verir, maliyet düşürme önerileri sunar, tedarik süreci boyunca üretimlerinizi kontrol eder ve talep edildiğinde üretiminizin aşaması konusunda sizleri bilgilendirir.

Malzeme Çeşitliliği

Malzeme Çeşitliliği

Üretim yöntemlerimiz kapsamında projenizde ihtiyaç duyduğunuz tüm malzemeleri sizlere sunuyoruz. Geniş malzeme yelpazemizden projenize en uygun malzemeleri seçebilir veya üretimde uzman mühendislerimizle projenizde ihtiyaç duyduğunuz özelliklere göre malzeme seçiminde size yardımcı olmalarını isteyebilirsiniz.

Yüksek Hassasiyet Toleransları ile Düşük Hacimli Üretim

Yüksek Hassasiyet Toleransları ile Düşük Hacimli Üretim

CNC işleme ve endüstriyel 3D baskı yöntemlerimiz sayesinde az adetlerdeki siparişlerinizde dahi yüksek hassasiyet toleranslarına sahip parçalarınızı ürettirebilirsiniz.

Bu Endüstride Nasıl Şirketlerle Çalışıyoruz?

Tıbbi Cihaz Üreticileri Ve Tedarikçileri
Biyoteknoloji Şirketleri
Dental Klinik ve Laboratuvarlar
Medikal Ürün Markaları
Cerrahi ve Tıbbi Alet Üreticileri
Sağlık Teknolojileri Girişimleri

Xometry, Medikal ve Dental Endüstrisi için Parça Tedarikinde Uzman

Ağımız
+2,000 partner
Parçalar
Parçalar
Xometry'yi Deneyin ve CAD Dosyalarınızı Yükleyin

Yüklenen tüm dosyalar gizli ve güvendedir.

Xometry Bülteni

Üretim İpuçları ve Son Gelişmelerden Haberdar Olmak için Kayıt Olun: