Havacılık ve Uzay Endüstrisi

Havacılık ve Uzay alanlarında ürün geliştiren firmalara geniş üretim teknolojisi ve malzeme seçenekleri ile hizmet sağlıyoruz.

Üretiminize Hız Katın

Gelişen malzeme ve üretim teknolojileri Havacılık&Uzay sektöründe büyük bir değişim yarattı. Hafifleyen malzemeler, tasarım kısıtlamalarının azaldığı üretim teknolojileri bu alandaki araç ve sistemlerin iyileştirilmesine imkan tanıdı. Teknoloji ile değişen sistemler ve yeni geliştirilen teknolojiler ile ürün geliştirme süreçleri hızlandı. Biz Xometry Türkiye olarak bu süreçte, sektörün öncü markalarının, Türkiye’nin nitelikli üreticilerine tek bir platform üzerinden ulaşarak geniş malzeme seçeneklerine erişmesini sağlıyoruz.

Xometry Türkiye ile üretilen her model çift kalite kontrol sürecinden geçer. Talep edilen tolerans ve beklentilerde ürünlerin teslimi yapılır. Xometry Türkiyei’nin üretim konusunda uzman mühendisleri projeniz için tercih ettiğiniz üretim yöntemine göre üretilebilirlik analizi desteği verir, maliyet düşürme önerileri sunar, tedarik süreci boyunca üretimlerinizi kontrol eder ve talep edildiğinde üretiminizin aşaması konusunda sizleri bilgilendirir.

Tüm tedarikçilerimizle sıkı bir gizlilik sözleşmesine bağlıyız. Fiyatlandırmaları kendi bünyemiz içerisinde gerçekleştiriyor ve üretilecek parçaların verilerini yalnızca üretimi gerçekleştirecek tedarikçimizle paylaşıyoruz. Böylece fiyat teklifi sürecinde verilerinizi güvenli şekilde bünyemizde tutuyoruz.

Havacılık ve Uzay Sektöründeki Uygulamalarımız

Isı Eşanjörleri
Manifoldlar
Hidrolik Ve Pnömatik Akış Bileşenleri
Yakıt Nozulları
Soğutma Kanalları
Araç Mock Up Üretimleri
Drone Parçaları
Korozyona Dayanıklı Metal Aksamlar
Uv Dirençli Parçalar
Yüksek Isıya Dayanıklı Plastik Aparatlar
Kompleks Geometrili Metal Parçalar

Online Parça Üretim Süreci

Modelinizi Yükleyin
1
Modelinizi Yükleyin

Anlık Fiyat Motoruna modellerinizi yükledikten kısa bir süre sonra ekranda ayrıntılı bir maliyet tahmini ve üretilebilirlik analizi belirir.

Sipariş Detaylarını Girin
2
Sipariş Detaylarını Girin

İhtiyacınız olan üretim teknolojisini seçin. Metal ve plastik onlarca malzeme, gelişmiş yüzey işlemleri ve dilediğiniz tolerans aralıklarıyla üretime başlayın.

Parça Siparişinizi Oluşturun
3
Parça Siparişinizi Oluşturun

Üretim için gerekli tüm detayları belirtin ve ödeme yöntemini seçerek siparişi onaylayın.  Tasarımınız, Xometry mühendisleri tarafından incelenerek doğru üreticiyle eşleştirilir.

Parçalarınızı Teslim Alın
4
Parçalarınızı Teslim Alın

Kısa bir süre içerisinde parçalarınız kalite kontrolden geçerek adresinize gönderilir. Sipariş panelinden kargo süreçlerini takip edin.

Havacılık ve Uzay Sektöründe Neden Xometry Türkiye?

Veri Güvenliği

Veri Güvenliği

Tüm tedarikçilerimizle sıkı bir gizlilik sözleşmesine bağlıyız. Fiyatlandırmaları Xometry Türkiye
içerisinde gerçekleştiriyor ve üretilecek parçaların verileri yalnızca üretimi gerçekleştirecek tedarikçimizle paylaşıyoruz. Böylece fiyat teklifi sürecinde verilerinizin kopyalanması olasılığını en aza indirgemiş oluyoruz.

Yüksek Hassasiyet Toleransları ile Düşük Hacimli Üretim

Yüksek Hassasiyet Toleransları ile Düşük Hacimli Üretim

CNC işleme ve endüstriyel 3D baskı yöntemlerimiz sayesinde az adetlerdeki siparişlerinizde dahi yüksek hassasiyet toleranslarına sahip parçalarınızı ürettirebilirsiniz.

Malzeme Çeşitliliği

Malzeme Çeşitliliği

Üretim yöntemlerimiz kapsamında projenizde ihtiyaç duyduğunuz tüm malzemeleri sizlere sunuyoruz. Geniş malzeme yelpazemizden projenize en uygun malzemeleri seçebilir veya üretimde uzman mühendislerimizle projenizde ihtiyaç duyduğunuz özelliklere göre malzeme seçiminde size yardımcı olmalarını isteyebilirsiniz.

Havacılık ve Uzay Sektöründe Hangi Şirketlerle Çalışıyoruz?

Havacılık Yan Sanayi İmalatçıları
Uzay-Uçak Ekipmanları Üreticileri
İHA Sistem Üreticileri
Uydu Geliştiricileri
Uzay Teknolojileri Geliştirici Firmaları

Xometry, Havacılık ve Uzay Endüstrisi için Parça Tedarikinde Uzman

Ağımız
+2,000 partner
Parçalar
Parçalar
Xometry'yi Deneyin ve CAD Dosyalarınızı Yükleyin

Yüklenen tüm dosyalar gizli ve güvendedir.

Xometry Bülteni

Üretim İpuçları ve Son Gelişmelerden Haberdar Olmak için Kayıt Olun: