Makine İmalat

Geniş üretici partner ağımızla her daim beslenen üretim kapasitemiz sayesinde imalat sektöründeki üretimlerinize hız kazandırıyoruz. Anında fiyatlandırma, üretilebilirlik analizleri, hızlı üretime geçme ve üretim takip sistemi ile dijitalleşmiş bir üretim tedarik deneyimi sunuyoruz.

Üretiminize Hız Katın

İmalat sanayinde makinelerin özelleşmesi ve stoklu üretim yerine az adetli üretim kültürünün yaygınlaşması ile talebe özel üretim ihtiyacı arttı. Makineleri üretimek için üretim parkuru kurmak yerine, doğru tedarik yönetimi ile dış üretim yapmak daha karlı ve sürdürülebilir bir hal aldı. İmalat sektöründeki müşterilerimizin üretim tedarik süreçlerindeki güçlüklerini tek bir platform üzerinden çözüyoruz.

Tek bir noktadan çeşitli üretim teknolojilerine ve geniş malzeme seçeneklerine ulaşabilir; nitelikli tedarikçilerden oluşan partner ağımız ile tüm üretim ihtiyaçlarınızı en doğru kanaldan karşılayabilirsiniz. Anında teklif, sipariş takip sistemi ve çok daha fazlası ile üretim tedarik sürecinde dijital bir deneyim yaşayabilirsiniz.

Uzman mühendislerimizin üretim danışmanlığı ile projeleriniz için en doğru üretim yöntemini seçersiniz. Ayrıca geliştirdiğimiz yazılımlar ve uzman mühendislerimiz tasarımlarınızı seçtiğiniz üretim yöntemine uygun hale getirmede ve maliyet düşürmede yardımcı olacak geri bildirimler verir.

Bu Endüstrideki Uygulamalarımız

Prototip Ve Seri Üretim Kalıplar
Cnc İşleme İçin Özel Takım Üretimleri
Prototip, Az Adetli Ve Seri Üretim Makine Parçaları
Kalıp Öncesi Numuneleri
Bağlantı Elemanları
Kalıp Çekirdeği İmalatı
Hareket Eksenleri Parçaları
Dış Giydirme Sac İmalatı

Online Parça Üretim Süreci

Modelinizi Yükleyin
1
Modelinizi Yükleyin

Anlık Fiyat Motoruna modellerinizi yükledikten kısa bir süre sonra ekranda ayrıntılı bir maliyet tahmini ve üretilebilirlik analizi belirir.

Sipariş Detaylarını Girin
2
Sipariş Detaylarını Girin

İhtiyacınız olan üretim teknolojisini seçin. Metal ve plastik onlarca malzeme, gelişmiş yüzey işlemleri ve dilediğiniz tolerans aralıklarıyla üretime başlayın.

Parça Siparişinizi Oluşturun
3
Parça Siparişinizi Oluşturun

Üretim için gerekli tüm detayları belirtin ve ödeme yöntemini seçerek siparişi onaylayın.  Tasarımınız, Xometry mühendisleri tarafından incelenerek doğru üreticiyle eşleştirilir.

Parçalarınızı Teslim Alın
4
Parçalarınızı Teslim Alın

Kısa bir süre içerisinde parçalarınız kalite kontrolden geçerek adresinize gönderilir. Sipariş panelinden kargo süreçlerini takip edin.

Bu Endüstride Neden Xometry Türkiye?

Kalite Kontrol

Kalite Kontrol

Üretilen siparişleriniz standart bir kalite kontrol sürecinden geçer. Verdiğiniz her sipariş toleranslara uygun şekilde kalite garantisi ile üretilir ve sizlere teslim edilir.

 

Yüksek Hassasiyet Toleransları ile Düşük Hacimli Üretim

Yüksek Hassasiyet Toleransları ile Düşük Hacimli Üretim

CNC işleme ve endüstriyel 3D baskı yöntemlerimiz sayesinde az adetlerdeki siparişlerinizde dahi yüksek hassasiyet toleranslarına sahip parçalarınızı ürettirebilirsiniz.

 

Malzeme Çeşitliliği

Malzeme Çeşitliliği

Üretim yöntemlerimiz kapsamında projenizde ihtiyaç duyduğunuz tüm malzemeleri sizlere sunuyoruz. Geniş malzeme yelpazemizden projenize en uygun malzemeleri seçebilir veya üretimde uzman mühendislerimizle projenizde ihtiyaç duyduğunuz özelliklere göre malzeme seçiminde size yardımcı olmalarını isteyebilirsiniz.

 

Bu Endüstride Nasıl Şirketlerle Çalışıyoruz?

Kesici Takım Üreticileri
Kalıp İmalatçıları
Plastik Parça İmalatçıları
Makine İmalatçıları ve Yüklenicileri
Özel Makina İmalatçıları

Xometry, Parça Üretim Tedarikinde Uzman

Ağımız
+2,500 partner
Parçalar
1.000.000
Xometry'yi Dene ve Online Teklif Oluştur

Yüklenen tüm dosyalar gizli ve güvendedir.

Xometry Bülteni

Üretim İpuçları ve Son Gelişmelerden Haberdar Olmak için Kayıt Olun: